Menu
Sepetim

Herbatech

Marka: Herbatech
HERBATECH BAL VE PROPOLİSLİ DİŞ TEMİZLEME TABLETİ 90 ADET - Şifa Marketim Herbatech Diş Temizleme Tableti taze bir nefesle bembeyaz bir gülümseme sağlar.İlk kullanımdan itibaren etkisini gösterir, özel formülü sayesinde hızlı etki gösterir.Florür ve zararlı madde içermeden dişleri temizler, dü..
44,90TL
Vergiler Hariç:41,57TL
Marka: Herbatech
HERBATECH KARBONLU DİŞ TEMİZLEME TABLETİ 90 ADET - Şifa Marketim Herbatech Çiğnenebilir Diş Temizleme Tableti taze bir nefesle bembeyaz bir gülümseme sağlar.İlk kullanımdan itibaren etkisini gösterir, özel formülü sayesinde hızlı etki gösterir.Florür ve zararlı madde içermeden dişleri temizler..
44,90TL
Vergiler Hariç:41,57TL
Marka: Herbatech
HERBATECH MİSVAKLI DİŞ TEMİZLEME TABLETİ 90 ADET - Şifa Marketim Herbatech Diş Temizleme Tableti taze bir nefesle bembeyaz bir gülümseme sağlar.İlk kullanımdan itibaren etkisini gösterir, özel formülü sayesinde hızlı etki gösterir.Florür ve zararlı madde içermeden dişleri temizler, düzenli kul..
44,90TL
Vergiler Hariç:41,57TL
Marka: Herbatech
HERBATECH NANELİ DİŞ TEMİZLEME TABLETİ 90 ADET - Şifa Marketim Herbatech Diş Temizleme Tableti taze bir nefesle bembeyaz bir gülümseme sağlar.İlk kullanımdan itibaren etkisini gösterir, özel formülü sayesinde hızlı etki gösterir.Florür ve zararlı madde içermeden dişleri temizler, düzenli kulla..
44,90TL
Vergiler Hariç:41,57TL
Marka: Herbatech
HERBATECH TARÇIN VE KARANFİLLİ DİŞ TEMİZLEME TABLETİ 90 ADET - Şifa Marketim Herbatech Diş Temizleme Tableti taze bir nefesle bembeyaz bir gülümseme sağlar.İlk kullanımdan itibaren etkisini gösterir, özel formülü sayesinde hızlı etki gösterir.Florür ve zararlı madde içermeden dişleri temizler,..
44,90TL
Vergiler Hariç:41,57TL
Marka: Herbatech
Herbatech Propolis Özlü Florürsüz Bitkisel Diş Macunu 75 Ml *Diş eti problemlerinde etkili *  Propolis, misvak ve meyan kökü karışımlı bitkisel diş macunu   *Titanyum dioksit ve florür içermez. *SLS içermediğinden fazla köpürmez. Siparişleriniz özenle hazırlanarak paketlen..
25,00TL
Vergiler Hariç:21,19TL
Marka: Herbatech
Herbatech Siyah Karbon Florürsüz Diş Macunu 75 Ml  *Titanyum dioksit ve florür içermez. *SLS içermediğinden fazla köpürmez. Aktif karbon diş macunu diş rengini en az iki ton açtığı kanıtlanmıştır. Diş minesinin güçlendirilmesi, diş etinin korunmasında aktif rol alır.  Mevcut b..
29,90TL
Vergiler Hariç:25,34TL
Marka: Herbatech
Herbatech Yeşil Çay Özlü Florürsüz Bitkisel Diş Macunu 75 Ml *Beyazlatıcı etki * Yeşilçay, misvak ve nane karışımlı bitkisel diş macunu  *Titanyum dioksit ve florür içermez. *SLS içermediğinden fazla köpürmez. Siparişleriniz özenle hazırlanarak paketlenmekte ve siz değerli müşterile..
25,00TL
Vergiler Hariç:21,19TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)