Menu
Sepetim

Ağız ve Diş Bakım Ürünleri

Marka: Bioplante
BİOPLANTE BAMBU DİŞ FIRÇASI – YETİŞKİN MAVİ (MEDİUM) – FDA ONAYLI Ücretsiz Kargo Hızlı Gönderi Bioplante Bambu Diş Fırçası Özellikleri: -Bambu; ağaç gibi büyüyen, ince yapraklı bir bitkidir.-Bambu bitkisi,esnek oluşu sayesinde kırılma olasılıkları düşüktür.-Bioplante Bambu diş fırçalarımız, ..
29,90TL
Vergiler Hariç:27,69TL
Marka: Bioplante
BİOPLANTE BAMBU DİŞ FIRÇASI  FDA ONAYLI  – YETİŞKİN YEŞİL (MEDİUM) – FDA ONAYLI Ücretsiz Kargo Hızlı Gönderi Bioplante Bambu Diş Fırçası Özellikleri: -Bambu; ağaç gibi büyüyen, ince yapraklı bir bitkidir.-Bambu bitkisi,esnek oluşu sayesinde kırılma olasılıkları düşüktür.-Biopl..
29,80TL
Vergiler Hariç:27,59TL
Marka: Bioplante
BIOPLANTE ORGANİK DİŞ MACUNU (NANE-PAPATYA) 75 ML (FLORÜRSÜZ) Ücretsiz Kargo Hızlı Gönderi B ioplante Organik Florürsüz Diş Macunu Özellikleri: Dişlerinize zarar vermeden ağız bakımına yardımcı olur. Tarih boyu intihap çözücü ve ağrı azaltıcı özelliğiyle bilinen organik papatya ext..
49,90TL
Vergiler Hariç:46,20TL
Marka: Bioplante
BİOPLANTE ORGANİK DİŞ MACUNU (BEYAZLATICI ETKİ) 75 ML  Ücretsiz Kargo Hızlı Gönderi Bioplante Organik Diş Macunu  Özellikleri: FLORÜR / GLUTEN / LAKTOZ İÇERMEZ Dişlerinize zarar vermeden ağız bakımına yardımcı olur. İçeriğinde bulunan *organik Aloevera, ağız kuruluğunun, aft ve ağ..
50,00TL
Vergiler Hariç:46,30TL
Marka: Bioplante
BİOPLANTE ORGANİK DİŞ MACUNU (TARÇINLI) 75 ML  Ücretsiz Kargo Hızlı Gönderi Bioplante Organik Diş Macunu  Özellikleri: FLORÜR / GLUTEN / LAKTOZ İÇERMEZ İçeriğinde bulunan timol, c.b.p.o. gram negatif bakteriler üzerinde oldukça etkilidir. Doğal bir antiseptiktir.Uluslararası saygı..
49,90TL
Vergiler Hariç:46,20TL
Marka: Bioplante
BİOPLANTE ORGANİK YUTULABİLİR FLORÜRSÜZ BEBEK DİŞ MACUNU 50 ML 0-3 YAŞ (Vanilya-Muz) Ücretsiz Kargo Hızlı Gönderi Bioplante Organik Yutulabilir Bebek Diş Macunu  Özellikleri: Bebekler için özel olarak tasarlanmış macun, bebek dişlerine zarar vermeden ağız bakı..
49,90TL
Vergiler Hariç:46,20TL
Marka: Bioplante
BİOPLANTE ORGANİK YUTULABİLİR FLORÜRSÜZ ÇOCUK DİŞ MACUNU (B12 VİTAMİNLİ) Ücretsiz Kargo Hızlı Gönderi Bioplante Organik Yutulabilir Çocuk Diş Macunu  Özellikleri: Çocuklar için özel olarak tasarlanmış macun, çocuk dişlerine zarar vermeden ağız bakımına yardımcı olur. İçeriğinde bulunan ..
50,00TL
Vergiler Hariç:46,30TL
Marka: Herbatech
HERBATECH BAL VE PROPOLİSLİ DİŞ TEMİZLEME TABLETİ 90 ADET - Şifa Marketim Herbatech Diş Temizleme Tableti taze bir nefesle bembeyaz bir gülümseme sağlar.İlk kullanımdan itibaren etkisini gösterir, özel formülü sayesinde hızlı etki gösterir.Florür ve zararlı madde içermeden dişleri temizler, dü..
44,90TL
Vergiler Hariç:41,57TL
Marka: Herbatech
HERBATECH KARBONLU DİŞ TEMİZLEME TABLETİ 90 ADET - Şifa Marketim Herbatech Çiğnenebilir Diş Temizleme Tableti taze bir nefesle bembeyaz bir gülümseme sağlar.İlk kullanımdan itibaren etkisini gösterir, özel formülü sayesinde hızlı etki gösterir.Florür ve zararlı madde içermeden dişleri temizler..
44,90TL
Vergiler Hariç:41,57TL
Marka: Herbatech
HERBATECH MİSVAKLI DİŞ TEMİZLEME TABLETİ 90 ADET - Şifa Marketim Herbatech Diş Temizleme Tableti taze bir nefesle bembeyaz bir gülümseme sağlar.İlk kullanımdan itibaren etkisini gösterir, özel formülü sayesinde hızlı etki gösterir.Florür ve zararlı madde içermeden dişleri temizler, düzenli kul..
44,90TL
Vergiler Hariç:41,57TL
Marka: Herbatech
HERBATECH NANELİ DİŞ TEMİZLEME TABLETİ 90 ADET - Şifa Marketim Herbatech Diş Temizleme Tableti taze bir nefesle bembeyaz bir gülümseme sağlar.İlk kullanımdan itibaren etkisini gösterir, özel formülü sayesinde hızlı etki gösterir.Florür ve zararlı madde içermeden dişleri temizler, düzenli kulla..
44,90TL
Vergiler Hariç:41,57TL
Marka: Herbatech
HERBATECH TARÇIN VE KARANFİLLİ DİŞ TEMİZLEME TABLETİ 90 ADET - Şifa Marketim Herbatech Diş Temizleme Tableti taze bir nefesle bembeyaz bir gülümseme sağlar.İlk kullanımdan itibaren etkisini gösterir, özel formülü sayesinde hızlı etki gösterir.Florür ve zararlı madde içermeden dişleri temizler,..
44,90TL
Vergiler Hariç:41,57TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 19 (2 Sayfa)