Menu
Sepetim

Cilt Bakım Maskeleri

Cilt Bakım Maskeleri
Marka: Green Gold
GREEN GOLD BEYAZ KİL *ULTRAVİYOLE EDİLMİŞ,FIRINLANMIŞ TERMAL KİL KULLANIMI: Kili kullanacağınız kadar bir kaba boşaltın. Hamur kıvamına gelinceye kadar su ile karıştırın. Sorunlu bölgeyi kapatacak şekilde yoğun olarak sürün. Yaklaşık 20 dk. bekleyin ve ılık su ile yıkayın. GRAMAJ: 350 GR..
19,90TL
Vergiler Hariç:18,43TL
Marka: Green Gold
GREEN GOLD YEŞİL KİL *ULTRAVİYOLE EDİLMİŞ,FIRINLANMIŞ TERMAL KİL KULLANIMI: Kili kullanacağınız kadar bir kaba boşaltın. Hamur kıvamına gelinceye kadar su ile karıştırın. Sorunlu bölgeyi kapatacak şekilde yoğun olarak sürün. Yaklaşık 20 dk. bekleyin ve ılık su ile yıkayın. GRAMAJ: 350 GR..
19,90TL
Vergiler Hariç:18,43TL
Marka: Mecitefendi
MECİTEFENDİ DOĞAL KİL MASKESİ 200 ML - ALOE VERA Cildinizi arındırırken Aloe Vera ekstraktı etkisi sayesinde cildinize hakkı olan bakımı göstereceksiniz. Hassas ciltlerin kullanımına uygundur. Paraben içermez...
28,00TL
Vergiler Hariç:23,73TL
Marka: Mecitefendi
Mecitefendi Kayısı Özlü Doğal Kil Maskesi 200 Ml Hem cildinizi nemlendirip besleyecek, hem temizleyip nefes aldıracak hem de tüm bu işleri doğallıktan ayrılmadan yapacak... Kuru ciltler ve normal ciltler için kullanıma uygundur. Paraben içermez...
25,00TL
Vergiler Hariç:21,19TL
Marka: Mecitefendi
Mecitefendi Yosunlu Doğal Kil Maskesi 200 ml Topraktan gelen güzellik yosunla güçlendirildi. Ekstra bakım isteyen ciltler için geliştirilen Yosunlu Doğal Kil Maskemizle hem cildinize nefes aldırın, hem de yosunun sıra dışı yeteneğiyle olağan üstü bakım yapın. Paraben içermez.Tüm cilt tipleri için u..
25,00TL
Vergiler Hariç:21,19TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 20 (2 Sayfa)