Menu
Sepetim

Yemeklik Doğal Tuzlar

Yemeklik Doğal Tuzlar
Marka: Şifamarketim
Deniz Tuzu Granül 1 kg Ücretsiz Kargo Hızlı Gönderi Siparişleriniz özenle hazırlanarak paketlenmekte ve siz değerli müşterilerimize en hızlı ve sorunsuz olarak gönderilmektedir.   ..
19,90TL
Vergiler Hariç:18,43TL
Marka: Şifamarketim
HİMALAYA TUZU GRANÜL (PEMBE) 1 KG Pakistandan ithal edilmiştir. Himalaya tuzu doğadaki en saf tuz olarak bilinir. 250 milyon yıl önceki denizlerin kurumasıyla oluşmuş tuz havzalarından alınan bu tuz bedenimizde bulunan tüm elementleri içermesinin yanı sıra yeryüzünde bulunan elementlerden 84 ayrı ..
25,00TL
Vergiler Hariç:23,15TL
Marka: Şifamarketim
KRİSTAL HİMALAYA TUZU (BEYAZ) 1 KG Granül (Öğütülmemiş) Pakistandan ithal edilmiştir. Himalaya tuzu doğadaki en saf tuz olarak bilinir. 250 milyon yıl önceki denizlerin kurumasıyla oluşmuş tuz havzalarından alınan bu tuz bedenimizde bulunan tüm elementleri içermesinin yanı sıra yeryüzünde bulunan..
26,90TL
Vergiler Hariç:24,91TL
Marka: Şifamarketim
DOĞAL HİMALAYA TUZU ÖĞÜTÜLMÜŞ (PEMBE) 1 KG Pakistandan ithal edilmiştir. Himalaya tuzu doğadaki en saf tuz olarak bilinir. 250 milyon yıl önceki denizlerin kurumasıyla oluşmuş tuz havzalarından alınan bu tuz bedenimizde bulunan tüm elementleri içermesinin yanı sıra yeryüzünde bulunan elementlerden..
27,00TL
Vergiler Hariç:25,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)