Menu
Sepetim

Doğal Tuzlar

Doğal Tuzlar
Marka: Şifamarketim
Seramik Bıçaklı Cam Hazneli Tuz Karabiber Bitki Öğütücü Değirmen 18 cm  Himalaya Tuzu Hediyeli Ücretsiz Kargo Hızlı Gönderi Öğütücülerimiz seramik öğütme mekanizmasına sahiptir. Öğütücümüz ayarlı başlığı ile tuzunuzun baharatlarınızın incelik ve kalınlık ayarını siz seçebilirsiniz. ..
29,90TL
Vergiler Hariç:25,34TL
Marka: Şifamarketim
Deniz Tuzu Granül 1 kg Ücretsiz Kargo Hızlı Gönderi Siparişleriniz özenle hazırlanarak paketlenmekte ve siz değerli müşterilerimize en hızlı ve sorunsuz olarak gönderilmektedir.   ..
19,90TL
Vergiler Hariç:18,43TL
Şifamarketim Doğal Himalaya Tuz Lambası 2-3 kg
Çok Satanlar
Marka: Şifamarketim
HİMALAYA KRİSTAL TUZ LAMBASI 2-3 Kg Pakistandan ithal edilmiştir. Ağırlık: 2-3 Kg.Ebat  :  Y:17 G:12 U:12 cm.Etkili Olduğu Alan : 9-12 m²Kullanım Yeri Önerisi : Yatak odası, Çalışma odası, Bebek odasıAmbalaj içeriği : Karton ambalajı içerisinde 1 ad. 2-3 Kg. Himalaya ..
65,00TL
Vergiler Hariç:60,19TL
Marka: Şifamarketim
Himalaya Tuz Lambası 4-5 kg Tuz Lambalarımızın taban ahşap kalınlığı , duy kablosu anahtarı , ambalajlaması piyasa ürünlerinden çok daha kalitelidir. Kablo anahtar siyah renkli ve tse ye uygundur. Tüm lambaların dışı shirink (şeffaf ambalaj) ile kaplıdır bu çok önemli bir ayrıntıdır çünkü tuz lamb..
89,00TL
Vergiler Hariç:75,42TL
Marka: Şifamarketim
HİMALAYA TUZU GRANÜL (PEMBE) 1 KG Pakistandan ithal edilmiştir. Himalaya tuzu doğadaki en saf tuz olarak bilinir. 250 milyon yıl önceki denizlerin kurumasıyla oluşmuş tuz havzalarından alınan bu tuz bedenimizde bulunan tüm elementleri içermesinin yanı sıra yeryüzünde bulunan elementlerden 84 ayrı ..
25,00TL
Vergiler Hariç:23,15TL
Marka: Şifamarketim
KRİSTAL HİMALAYA TUZU (BEYAZ) 1 KG Granül (Öğütülmemiş) Pakistandan ithal edilmiştir. Himalaya tuzu doğadaki en saf tuz olarak bilinir. 250 milyon yıl önceki denizlerin kurumasıyla oluşmuş tuz havzalarından alınan bu tuz bedenimizde bulunan tüm elementleri içermesinin yanı sıra yeryüzünde bulunan..
26,90TL
Vergiler Hariç:24,91TL
Marka: Şifamarketim
DOĞAL HİMALAYA TUZU ÖĞÜTÜLMÜŞ (PEMBE) 1 KG Pakistandan ithal edilmiştir. Himalaya tuzu doğadaki en saf tuz olarak bilinir. 250 milyon yıl önceki denizlerin kurumasıyla oluşmuş tuz havzalarından alınan bu tuz bedenimizde bulunan tüm elementleri içermesinin yanı sıra yeryüzünde bulunan elementlerden..
27,00TL
Vergiler Hariç:25,00TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)