Alışveriş sepetiniz boş!
Kategori

Teslimat Bilgisi

sifamarketim.com sitesinden alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir.  Ayrıca gerekli görüldüğü takdirde siparişte alt sınır gözetilmeksizin siparişleriniz Banka Güvenlik Onayından geçirilebilmektedir. Bu işlem kredi kartlarınız ile kötü niyetli 3. kişilerin alışveriş yapmasına engel olmaktır. Bu durumda teslimat süresinin bir gün uzamasına sebep olmaktadır. Bunu anlayışla karşılamanızı dileriz. Siparişlerinizin tedarik edilmesi aşamasında sipariş durumunuz “Hazırlanıyor” olarak gözükecektir. Siparişiniz kargoya verildiğinde, sistemimiz "Kargoya Teslim Edildi" şeklinde  bilgilendirme e-posta’larıyla ayrıca sizi haberdar etmektedir.

Siparişler kargoya teslim edildikten sonra  en erken 2, en geç 5 iş günü içinde ulaştırılacaktır. 5 günlük süre azami olup uygulamada genelde 2 iş gününde siparişler elinize ulaşmaktadır.

Siparişinizin gecikmesi durumunda 0 505 147 87 77 numaralı telefondan arayarak bilgi alabilirsiniz. Hızlı cevap için satis@sifamarketim.com e-posta adresimize mail atarak da bilgi alabilirsiniz.

SİPARİŞ İPTALİ

sifamarketim.com stok ürünlerin temin edilememesi durumunda, satıştan vazgeçme hakkını saklı tutulur. Bu durumun, sepetteki bazı ürünler için ortaya çıkması halinde; müşteriden hesap bilgileri alınarak, bilgilerin gelmesini takip eden 7 işgünü içerisinde oluşan fark iade edilir. Ödeme kredi kartı ile yapılmışsa iade işlemi kredi kartına yapılacaktır. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı sifamarketim.com sorumlu tutulamaz. Genelde iadeler bankalar arası mahsuplaşma sebebiyle kredi kartlarına 48 saat içerisinde yansımaktadır.

ADRES:

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Güvenlik açısından kargodan ihbarlı teslimat yapılmamaktadır.

KAPIDAN ÖDEME

Bu hizmeti kullanmak isteyen müşterilerimizden ilgili seçenek karşılığı ortalama 5 TL hizmet bedeli alınmaktadır. Bu ücret her kargo firmasına göre farklıdır. Ayrıca kapıda ödeme seçeneği ile verilmiş olan siparişlerde gönderi öncesi müşterilerimizden telefon ile teyit alınacaktır. 

SİPARİŞ HATALARI

Kargo`dan teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz. Hatalı ya da sorunlu kargo yada ürünü teslim almayınız. Kargonuzu teslim aldıktan sonra 2 saat içerisinde tarafımıza bildirmiş olduğunuz hasarlı ürünlerde tarafımızca gereken yapılacaktır.

KARGO SEÇENEĞİ VE ÜCRETLER

sifamarketim.com Türkiye içinden verilen 100 TL ve üzeri tüm alışverişlerinde ücretsiz kargo imkanı sağlamaktadır. 100 TL altındaki vereceğiniz tüm siparişlerinizde Sürat kargo 5 TL diğer kargo firmaları ile Türkiye geneli olarak kargo şirketinin belirlediği kargo ücretleri alınmaktadır.

Yurtdışı siparişlerinde ise sipariş verdiğiniz ülkeye göre yine kargo şirketinin belirlediği kargo ücretleri alınmaktadır.

sifamarketim.com siparişleriniz Türkiye genelinde geniş şube ağına sahip Sürat Kargo firması aracılığı ile teslim edilmektedir. Siparişleriniz kargoya teslim edilir edilmez e- posta adresinize gönderildiğine dair teyit bilgisi gönderilmektedir. Sipariş numaranızı sipariş verdiğiniz ürün adı bilgilerinizle beraber e-posta aracılığı ile öğreneceksiniz, kargo bilgilerinize ise kargo firmalarının resmi sitesinden kargo takip numarasıyla 24 saat içerisinde detaylı olarak ulaşabilmektesiniz.

İADE ŞARTLARI

Garanti

sifamarketim.com ’de satılan tüm ürünler bozuk olduğu durumlarda; bozuk ürün, irsaliyeniz ve faturanız ile beraber derhal bize başvurabilirsiniz.

İade Süresi

Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 14 ) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

İade Şartları

İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

• Ürünün faturası,

• 14 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

 İade Şekli

Ürün iadesini yalnızca siparişinizi teslim aldığınız kargo firması aracılığı ile İrsaliye, Fatura ve şikayetinizi belirten dilekçeniz ile sifamarketim.com adresine yapabilirsiniz.