sifamarketim.com 2012 yılından beri Eskişehir merkezinde Burcu Baharat adıyla verdiği başarılı mağazacılık hizmetinin, tüketici memnuniyeti karşısında kaliteli ürünlerin daha ucuza tüm Türkiye’ye e-ticaret portalı üzerinde önce müşteri memnuniyetini esas alarak  Bitkisel Ürünler, Bitkisel Yağlar, Gıda Takviyeleri, Kişisel Bakım, Kozmetik, Bitkisel Çaylar, Baharatlar, Bitkisel Karışımlar, Şifalı Bitkiler Zayıflama Ürünleri, Cinsel Ürünler, Yöresel ürünler, Organik Ürünler, Yemişler gibi çok geniş bir ürün yelpazesi ile sağlıklı yaşam için uzmanlaşmayı tercih etmiş bir yerel mağaza konumundadır.

Bu yapısıyla müşterilerine birçok ürün satmak yerine belirlenmiş kategorileri sunarak daha iyi hizmet ve fiyat sunabilmektedir. Günümüzde birçok kişi tarafından tercih edilen bitkisel ürünlerin satışında pazar lideri konumundaki mağazalardan biri haline gelmiştir. Ürünlerin direk üreticileri ile yapılan özel anlaşmalar ile tedarik edilmesinden dolayı en iyi ürün fiyatını müşterilerine sunmakta; satış sonrası destek hizmetleri ile maksimum müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. 

E-ticaret sitemiz SSL sertifikasına sahip, siz değerli müşterilerimize alışveriş işlemlerinizi güvenle gerçekleştirebileceğiniz bir ortam sunmaktadır.

İyi alışverişler dileriz.