BİTKİSEL SABUNLAR

En kaliteli BİTKİSEL SABUNLAR Şifa Marketim'de. Birbirinden uygun fiyatlara sahip BİTKİSEL SABUNLAR güvenilir online alışveriş imkanı ile sifamarketim.com'da sizleri bekliyor. BİTKİSEL SABUNLAR Aynı gün kargo ve sürpriz hediyelerle Şifa Marketim'de!
Izgara Görünümü:

EL YAPIMI HATAY ZEYTİNYAĞLI SABUN 1 KG

(0)
25,00TL

EL YAPIMI HATAY  ZEYTİNYAĞLI SABUN 1 KG      ..

EL YAPIMI SİİRT BITTIM SABUNU 1 KG

(0)
25,00TL

EL YAPIMI SİİRT BITTIM SABUNU 1 KG    ..

EL YAPIMI HATAY SAF DEFNE SABUNU 1 KG

(0)
45,00TL

EL YAPIMI HATAY SAF DEFNE SABUNU 1 KG    ..

Hakiki El Yapımı Bıttım Sabunu 1 kg

(0)
59,00TL

Gerçek Hakiki El Yapımı Bıttım Sabunu 1 kg..

ARI SÜTÜ SABUNU 40 GR

(0)
14,00TL

ARI SÜTÜ SABUNU 40 GR (Prolüks Apiterapi Sabunu) Arı Sütü Sabunu İçindekiler: Bitkisel Sabun Bazı, Propolis, Bal, Polen, Arı Sütü ve Misk-i amber. Kostik İçermez. Doğal sabundur. Tüm Cilt Temi..

ARI SÜTÜ SABUNU 90 GR

(0)
25,00TL

ARI SÜTÜ SABUNU 90 GR (Prolüks Apiterapi Sabunu) Arı Sütü Sabunu İçindekiler: Bitkisel Sabun Bazı, Propolis, Bal, Polen, Arı Sütü ve Misk-i amber. Kostik İçermez. Doğal sabundur. Tüm Cilt Temizliği..

PROPOLİS SABUNU 100 GR

(0)
20,00TL

SALPİN PROPOLİS SABUNU 100 GR  Propolis Sabunu İçindekiler: Propolis, Bal, Polen, zeytin yağı, çörekotu yağı, kantaron yağı, susam yağı, badem yağı, aynısefa yağı, çay ağacı ..

SOFTTO PLUS GÖĞÜS TOPARLAYICI SABUN

(0)
14,90TL

                                 &n..

SOFTTO PLUS AKNE SİVİLCE SABUNU

(0)
14,90TL

SOFTTO PLUS SİVİLCE SABUNU Akne, Siyah Nokta ve Sivilcelere Karşı Etkili Çözüm Deniz Yosunu Özlü Cilt Tipi: Yağlı cilt tipleri için Cildin yapısı veya vücudun hormonal sistemi gibi pek çok fa..

Softto Plus Çay Ağacı Özlü Akne ve Sivilce Sabunu

(0)
15,90TL

Softto Plus Çay Ağacı Özlü Akne ve Sivilce Sabunu 100 gr Akne, Siyah Nokta ve Sivilcelere Karşı Etkili Çözüm Cildin yapısı veya vücudun hormonal sistemi gibi pek çok faktörün bir araya gelmesi sonuc..

SOFTTO PLUS LEKE SABUNU

(0)
15,90TL

PAPAYA ÖZLÜ LEKE SABUNU Leke Karşıtı Sabun çiller ve koyu lekeler üzerinde beyazlatıcı etkisi ile ideal bir üründür. Cilt üzerindeki sorunları mükemmel bir şekilde çözer. LEKE KARŞITI SABUN  &n..

Softto Plus Pirinç Unu Özlü Cilt Beyazlatıcı Leke Sabunu

(0)
15,90TL

Softto Plus Pirinç Unu Özlü Cilt Beyazlatıcı Leke Sabunu 100 gr - Şifamarketim Özel Formülü ve içerdiği pirinç özü sayesinde cilt üzerindeki lekeleri ve sivilce izleri gibi kusurların görünümünü azal..

SOFT İLKİZ SELÜLİT SABUNU

(0)
15,00TL

SOFT İLKİZ SELÜLİT SABUNU Soft Deniz Yosunu yağ inceltici sabun, uluslararası medikal ve kozmetik birliğinin öncü formülüne uygun olarak üretilmiştir. Derin deniz yosunundan elde edilmiş olup, saf ve..

EŞEK SÜTÜ SABUNU

(0)
9,90TL

EŞEK SÜTÜ SABUNU 100 GR    ..

KARDEN KÜKÜRTLÜ SABUN

(0)
8,90TL

           ..

Minyatür Kalpli Sabun 20 Adet

(0)
15,00TL

Minyatür Kalpli Sabun 20 Adet (120 gr) Gül, Okyanus, Aloe Vera  Limon ve Geleneksel Hamam kokularıyla ve minik kalp şekilleriyle hem içinizi hem odanızı ferahlatacaktır. 5 çeşit minyatür kalpli..

OZON YAĞLI SABUN

(0)
9,00TL

     ..

SAFRAN SABUNU

(0)
6,90TL

KARDEN SAFRAN YAĞLI SABUN..

CAPİLA ÇAM KATRANI SABUNU

(0)
9,90TL

CAPİLA ÇAM KATRANI SABUNU 90 GR *Saç ve Vücut için Kepeğe Karşı Sabun (Kepek ve Kepeğin neden olduğu kaşıntıda kullanılır.) *Saç vücut ve yüzde kullanılabilir. *Dermatolojik Testleri Yapılmışt..

EGZAS SABUN

(0)
9,90TL

EGZAS SABUN        ..

SOFTTO PLUS KÜKÜRT & KEÇİ SÜTÜ SABUNU

(0)
14,90TL

SOFTTO PLUS KÜKÜRT & KEÇİ SÜTÜ SABUNU Antibakteriyel ve antiseptik özellikleri sayesinde oldukça etkili olan bu ürün, cildiniz üzerinde peeling etkisi oluşturacaktır. AÇIKLAMA: Tüm cilt yap..

KATRAN DAMLASI EL YAPIMI 3A KATRAN SABUNU

(0)
30,00TL

KATRAN DAMLASI EL YAPIMI 3A KATRAN SABUNU 70 GR El Yapımı 3A Katran Sabunu Süleyman Demirel Üniversitesi Doğu Yerleşkesi Teknokent binasında  yapılmaktadır. Katran Damlası Sabunları Kostik..

-30%
Hızlı Görünüm

KATRAN DAMLASI EL YAPIMI KATRAN SABUNU 800 GR (BATON)

(0)
129,00TL 185,00TL

KATRAN DAMLASI EL YAPIMI KATRAN SABUNU BATON 800 GR (10 DİLİM) El Yapımı Katran Sabunu Süleyman Demirel Üniversitesi Doğu Yerleşkesi Teknokent binasında  yapılmaktadır. Katran Dam..

QUESERA KATRAN DAMLASI EL YAPIMI KATRAN SABUNU

(0)
15,00TL

QUESERA KATRAN DAMLASI EL YAPIMI KATRAN SABUNU 80 GR El Yapımı Katran Sabunu Süleyman Demirel Üniversitesi Doğu Yerleşkesi Teknokent binasında  yapılmaktadır. Katran Damlası Sabunları Kost..

QUESERA KATRAN DAMLASI EL YAPIMI PİRİNÇ SABUNU

(0)
15,00TL

QUESERA KATRAN DAMLASI EL YAPIMI DOĞAL PİRİNÇ SABUNU 80 GR El Yapımı Pirinç Sabunu Süleyman Demirel Üniversitesi Doğu Yerleşkesi Teknokent binasında  yapılmaktadır. Katran Damlası Sabunlar..

KATRAN DAMLASI EL YAPIMI SAFRAN SABUNU

(0)
15,00TL

KATRAN DAMLASI EL YAPIMI DOĞAL SAFRAN SABUNU 80 GR El Yapımı Safran Sabunu Süleyman Demirel Üniversitesi Doğu Yerleşkesi Teknokent binasında  yapılmaktadır. Katran Damlası Sabunları Kostik..

KATRAN DAMLASI EL YAPIMI KEFİR SABUNU

(0)
15,00TL

KATRAN DAMLASI EL YAPIMI DOĞAL KEFİR SABUNU 80 GR El Yapımı Kefir Sabunu Süleyman Demirel Üniversitesi Doğu Yerleşkesi Teknokent binasında  yapılmaktadır. Katran Damlası Sabunları Kostik i..

HİMALAYA TUZ SABUNU (DİKDÖRTGEN)

(0)
9,90TL

DOĞAL HİMALAYA KRİSTAL TUZ SABUNU Pakistandan ithal edilmiştir. Himalaya kristal tuzundan yapılmış sabunlar cildinizin bakımını doğal olarak yerine getirir. Kristal tuz cildi  temizler, dezenfe..

MECİTEFENDİ GLİSERİNLİ BİBERİYE SABUNU

(0)
4,90TL

         ..

MECİTEFENDİ DEKORATİF MİNYATÜR SABUN

(0)
9,90TL

         ..

Thalia Kömür (Aktif Karbon) Sabunu 150 gr

(0)
13,00TL

Thalia Kömür (Aktif Karbon) Sabunu 150 gr Thalia Natural Beauty Kömür Sabunu ile kömürün cildiniz üzerindeki inanılmaz yeteneklerine tanıklık edin! Kömürden sabun yapma fikri belki ilk duyduğun..

THALİA KEÇİ SÜTÜ SABUNU

(0)
12,90TL

Ürün Açıklaması: Thalia Doğal Keçi Sütü Özlü Sabun bol miktarda A vitamini, fosfor, magnezyum ve selenyum ile birlikte küçük yağ molekulleri içerir. Doğal peeling etkisi ile siyah nokta ve ölü derini..

THALİA KEFİR SABUNU

(0)
12,90TL

Ürün Açıklaması: Thalia Doğal Kefir Sabunu, doğal kefir mayasının içinde barındırdığı probiyotikler ve proteinler sayesinde ciltteki nem dengesinin sağlanmasına yardımcı olur. Özel parfümü ve dermoto..

THALİA PİRİNÇ SABUNU

(0)
12,90TL

Ürün Açıklaması: Thalia Doğal Pirinç Proteinli Sabun içeriğindeki pirinç proteini ile cildi güzelleştirir ve cilde sadelik kazandırır. Cilt üzerindeki fazla yağların temizlenmesine ve cildinize bakım ..

THALİA LAVANTA SABUNU

(0)
12,90TL

  Ürün Açıklaması: Thalia Doğal Lavanta Özlü Sabun doğal lavanta yağı ve içerdiği özler bakımından zengindir. Problemli ciltler ve kepekli saçlarda etkilidir. Lavanta yağı ve çiçeği ile cildi ta..

THALİA DAMLA SAKIZI SABUNU

(0)
12,90TL

Ürün Açıklaması: Thalia Doğal Damlasakızı Özlü Sabun içeriğinde damla sakızı özleri ve Q10 içeriği ile cildinizin zamanla kaybettiği esnekliği geri kazanmasına yardımcı olur. Yorulan ve sarkan ciltle..

THALİA TARÇIN SABUNU

(0)
12,90TL

Ürün Açıklaması: Thalia Doğal Tarçın Özlü Sabun içeriğinde ki Tarçın ekstresi ve tarçın özleri banyonuzu SPA etkisi ile keyfe dönüştürür. Tarçın sabunu ile yapacağınız sıcak su banyosu gün boyu yaşadı..

THALİA GÜL SABUNU

(0)
12,90TL

Ürün Açıklaması: Thalia Doğal Gül Özlü Sabun içeriğindeki gül özleri ve gül suyu ile makyaj sonrası temizlikte rahatlıkla kullanabileceğiniz hoş kokulu bir cilt sabunudur. Sıkılaştırıcı ve tonik etki..

THALİA ARGAN SABUNU

(0)
12,90TL

Ürün Açıklaması :  Thalia Doğal Organik Argan Yağlı Sabun hassas ciltlerin eski yumuşaklıklarına ve esnekliklerine kavuşmalarına yardım ederek cildinize rahatlık hissi verir. Argan Yağının yaşla..

THALİA YAŞLANMA KARŞITI Q10 SABUNU

(0)
12,90TL

Ürün Açıklaması: Thalia Doğal Coenzym Q10 Sabun sabun içeriğindeki Koenzim Q10 sayesinde kırışıklarla cildin derinliklerinde savaşır ve cildin doğal Q10 seviyesini arttırır. Üzüm çekirdeği yağı ve Q10..

THALİA SALYANGOZ SABUNU

(0)
12,90TL

Ürün Açıklaması: Thalia Salyangoz Sabunu içeriğindeki allantoin ile hücre yenilemesini hızlandırarak cilt üzerinde oluşan yaraların onarımını hızlandırır ve bu sayede ciltte canlandırıcı bir etki yara..

THALİA KÜKÜRTLÜ SABUN

(0)
12,90TL

Ürün Açıklaması: Thalia Kükürt Sabunu içerdiği kükürt elementi sayesinde cildin yağ dengesinin korunmasına yardımcı olur. Kükürt Sabunu ciltteki istenmeyen sebum ve sivilce oluşumlarının önlenmesine ..

THALİA İNCİ TOZU SABUNU

(0)
22,90TL

Ürün Açıklaması: Üç bin yılı aşkın süredir geleneksel Uzakdoğu tıbbında kulanım bulan inci tozu, Thalia Doğal Sabunu ile mükemmel birleşimi sayesinde, cilt sağlığı alanında detoksifikasyon amacıyla ku..

THALİA NAR SABUNU

(0)
6,90TL

Ürün Açıklaması: İçerdiği özler bakımından zengin olan Nar Sabunu, laboratuvar ortamında özel olarak elde edilen nar özü içermektedir. Nar Sabunu cildi serbest radikallere karşı koruyarak cilt dokusun..

THALİA LİMON SABUNU

(0)
6,90TL

Ürün Açıklaması: İçeriğindeki özler bakımından zengin olan Limon Sabunu, C vitamini açısından oldukça zengindir. Laboratuvar ortamında elde edilen Limon Yağı ve ekstresi ile cildinizi gençleştirerek c..

THALİA YASEMİN SABUNU

(0)
6,90TL

Ürün Açıklaması: İçerdiği özler bakımından zengin olan Yasemin Sabunu, laboratuvar ortamında özel olarak elde edilen yasemin bitkisi özünü içermektedir. Güzel ve etkileyici kokusuyla duyguları uyandır..

THALİA JOJOBA SABUNU

(0)
6,90TL

Ürün açıklaması: E vitamini açısından zengin olan ve organik jojoba bitkisinin çekirdeklerinden elde edilen jojoba yağı cilde mükemmel bir yumuşaklık verir. Bu sayede Thalia Organik Jojoba Yağlı Sabun..

THALİA KAHVE SABUNU

(0)
6,90TL

Ürün Açıklaması: Thalia kahve özlü sabunun içeriği, kahve çekirdeği özleri ile zenginleştirilmiştir. Kahve, içindeki doğal maddeler dolayı antioksidan özellik sergilemekte ve bu sayede de yaşlanma sür..

THALİA BUĞDAY SABUNU

(0)
6,90TL

Ürün Açıklaması: İçerdiği özler bakımından zengin olan Buğday Sabunu, laboratuvar ortamında özel olarak elde edilen buğday sütü ve proteinlerini içermektedir. Buğday Sabunu zengin bir A, D ve E vitam..

THALİA ELMA SABUNU

(0)
6,90TL

Ürün Açıklaması: İçeğindeki özler bakımından zengin olan Elma Sabunu, Prosiyanidin açısından oldukça zengin olan Elma ekstresi saç ve vücut bakımında oldukça etkilidir. Cildinizin ve saçınızın parlak..

Gösterilen: 1 ile 50 arası, toplam: 86 (2 Sayfa)