AĞIZ VE DİŞ BAKIMI

En kaliteli AĞIZ VE DİŞ BAKIMI Şifa Marketim'de. Birbirinden uygun fiyatlara sahip AĞIZ VE DİŞ BAKIMI güvenilir online alışveriş imkanı ile sifamarketim.com'da sizleri bekliyor. AĞIZ VE DİŞ BAKIMI Aynı gün kargo ve sürpriz hediyelerle Şifa Marketim'de!
Izgara Görünümü:

SİVA DERM KOLLOİDAL GÜMÜŞ SUYU 100 ML (SPREY CAM ŞİŞE)

(0)
35,00TL

Siva Derm Kolloidal Gümüş Suyu 40 Ppm 100 Ml (Cam Şişe) - Şifa Marketim Siva Derm El Yüz ve Vücut Nemlendirici Solüsyon Siva Derm Kolloidal Gümüş Suyu siparişiniz özenle paketlenerek gönde..

BIOPLANTE ORGANİK DİŞ MACUNU (BEYAZLATICI)

(0)
29,90TL

BIOPLANTE ORGANİK DİŞ MACUNU (BEYAZLATICI) 75 ML  Bioplante Organik Diş Macunu Özellikleri: FLORÜR / GLUTEN / LAKTOZ İÇERMEZ Dişlerinize zarar vermeden ağız bakımına yardımcı olur. İçeriğinde ..

BIOPLANTE ORGANİK DİŞ MACUNU (NANE-PAPATYA)

(0)
29,90TL

BIOPLANTE ORGANİK DİŞ MACUNU (NANE-PAPATYA) 75 ML (FLORÜRSÜZ) Bioplante Organik Florürsüz Diş Macunu Özellikleri: Dişlerinize zarar vermeden ağız bakımına yardımcı olur. Tarih boyu intihap çözü..

BIOPLANTE ORGANİK YUTULABİLİR BEBEK DİŞ MACUNU 0-3 YAŞ

(0)
29,90TL

BIOPLANTE ORGANİK YUTULABİLİR FLORÜRSÜZ BEBEK DİŞ MACUNU 50 ML (VANİLYA-MUZ) 0-3 YAŞ Bioplante Organik Yutulabilir Bebek Diş Macunu Özellikleri: Bu doğal diş macunu bebeğinizin dişler..

BIOPLANTE ORGANİK YUTULABİLİR ÇOCUK DİŞ MACUNU (MEYVELİ)

(0)
29,90TL

BIOPLANTE ORGANİK YUTULABİLİR FLORÜRSÜZ ÇOCUK DİŞ MACUNU 75 ML (MEYVELİ) Bioplante Organik Yutulabilir Çocuk Diş Macunu Özellikleri: Çocuklar için özel olarak tasarlanmış macun, çocuk dişlerine zara..

BIOPLANTE ORGANİK YUTULABİLİR ÇOCUK DİŞ MACUNU (B12 VİTAMİNLİ)

(0)
29,90TL

BIOPLANTE ORGANİK YUTULABİLİR FLORÜRSÜZ ÇOCUK DİŞ MACUNU (B12 VİTAMİNLİ) Bioplante Organik Yutulabilir Çocuk Diş Macunu Özellikleri: Çocuklar için özel olarak tasarlanmış macun, çocuk dişlerine zara..

MECİTEFENDİ MİSVAK ÖZLÜ DOĞAL DİŞ MACUNU

(0)
19,90TL

MECİTEFENDİ MİSVAK ÖZLÜ DOĞAL DİŞ MACUNU 75 ML Mecitefendi Doğal Diş Macunu; Karanfil suyu, propolis, misvak, karanfil, nane, mentol, xylitol, aynısefa özleriyle formüle edilen içeriğinde nane f..

HERBATECH PROPOLİS ÖZLÜ BİTKİSEL DİŞ MACUNU 75 ML

(0)
25,00TL

HERBATECH PROPOLİS ÖZLÜ BİTKİSEL DİŞ MACUNU 75 ML (Diş eti rahatsızlıkları) * Propolis, misvak ve meyan kökü karışımlı bitkisel diş macunu  * SLS içermediğinden fazla köpürmez. Meyan kökü, Mis..

HERBATECH YEŞİLÇAY ÖZLÜ BİTKİSEL DİŞ MACUNU 75 ML

(0)
25,00TL

HERBATECH YEŞİLÇAY ÖZLÜ BİTKİSEL DİŞ MACUNU 75 ML ( Beyazlatıcı etki) * Yeşilçay, misvak ve nane karışımlı bitkisel diş macunu  *Titanyum dioksit ve florür içermez. *SLS içermediğind..

HERBATECH SİYAH KARBON DİŞ MACUNU 75 ML

(0)
25,00TL

HERBATECH SİYAH KARBON DİŞ MACUNU 75 ML ( Beyazlatıcı etki) *Titanyum dioksit ve florür içermez. *SLS içermediğinden fazla köpürmez. Aktif karbon diş macunu diş rengini en az iki ton açtığı ka..

NATURFRESH AĞIZ KOKUSU GİDERİCİ

(0)
17,90TL

NATURFRESH DOĞAL NEFES TEMİZLEYİCİ (AĞIZ KOKUSU GİDERİCİ) 24 ADET X 250 MG  AĞIZ KOKUSUNA MİDEDEN BAŞLAYAN FERAHLIK Soğan,sarımsak gibi kokulu ve baharatlı yiyeceklerin meydana getirdiği, saba..

HERBATECH NEFES TAZELEYİCİ AĞIZ SPREYİ

(0)
20,00TL

HERBATECH NEFES TAZELEYİCİ AĞIZ SPREYİ 25 ML..

Herbatech Çiğnenebilir Diş Temizleme Tableti (Nane)

(0)
28,00TL

HERBATECH NANELİ DİŞ TEMİZLEME TABLETİ 90 ADET - Şifa Marketim Herbatech Diş Temizleme Tableti taze bir nefesle bembeyaz bir gülümseme sağlar. İlk kullanımdan itibaren etkisini gösterir, özel fo..

Herbatech Çiğnenebilir Diş Temizleme Tableti (Bal ve Propolis)

(0)
28,00TL

HERBATECH BAL VE PROPOLİSLİ DİŞ TEMİZLEME TABLETİ 90 ADET - Şifa Marketim Herbatech Diş Temizleme Tableti taze bir nefesle bembeyaz bir gülümseme sağlar. İlk kullanımdan itibaren etkisini göster..

Herbatech Çiğnenebilir Diş Temizleme Tableti (Tarçın ve Karanfil)

(0)
28,00TL

HERBATECH TARÇIN VE KARANFİLLİ DİŞ TEMİZLEME TABLETİ 90 ADET - Şifa Marketim Herbatech Diş Temizleme Tableti taze bir nefesle bembeyaz bir gülümseme sağlar. İlk kullanımdan itibaren etkisini gös..

Herbatech Çiğnenebilir Diş Temizleme Tableti (Misvak)

(0)
28,00TL

HERBATECH MİSVAKLI DİŞ TEMİZLEME TABLETİ 90 ADET - Şifa Marketim Herbatech Diş Temizleme Tableti taze bir nefesle bembeyaz bir gülümseme sağlar. İlk kullanımdan itibaren etkisini gösterir, özel ..

Herbatech Çiğnenebilir Diş Temizleme Tableti (Karbon)

(0)
28,00TL

HERBATECH KARBONLU DİŞ TEMİZLEME TABLETİ 90 ADET - Şifa Marketim Herbatech Çiğnenebilir Diş Temizleme Tableti taze bir nefesle bembeyaz bir gülümseme sağlar. İlk kullanımdan itibaren etkisini gö..

BİOPLANTE BAMBU DİŞ FIRÇASI – YETİŞKİN YEŞİL

(0)
19,00TL

BİOPLANTE BAMBU DİŞ FIRÇASI – YETİŞKİN YEŞİL (MEDİUM) – FDA ONAYLI Bioplante Bambu Diş Fırçası Özellikleri: -Bambu; ağaç gibi büyüyen, ince yapraklı bir bitkidir. -Bambu bitkisi,esnek oluşu sa..

BİOPLANTE BAMBU DİŞ FIRÇASI – YETİŞKİN MAVİ

(0)
19,00TL

BİOPLANTE BAMBU DİŞ FIRÇASI – YETİŞKİN MAVİ (MEDİUM) – FDA ONAYLI Bioplante Bambu Diş Fırçası Özellikleri: -Bambu; ağaç gibi büyüyen, ince yapraklı bir bitkidir. -Bambu bitkisi,esnek oluşu say..

BİOPLANTE BAMBU DİŞ FIRÇASI – ÇOCUK KIRMIZI

(0)
19,00TL

BİOPLANTE BAMBU DİŞ FIRÇASI – ÇOCUK KIRMIZI (SOFT) – FDA ONAYLI Bioplante Bambu Çocuk Diş Fırçası Özellikleri: -Bambu; ağaç gibi büyüyen, ince yapraklı bir bitkidir. -Bambu bitkisi,esnek oluşu..

BİOPLANTE BAMBU DİŞ FIRÇASI – ÇOCUK LİLA

(0)
19,00TL

BİOPLANTE BAMBU DİŞ FIRÇASI – ÇOCUK LİLA (SOFT) – FDA ONAYLI Bioplante Bambu Çocuk Diş Fırçası Özellikleri: -Bambu; ağaç gibi büyüyen, ince yapraklı bir bitkidir. -Bambu bitkisi,esnek oluşu sa..

Gösterilen: 1 ile 21 arası, toplam: 21 (1 Sayfa)